Translate website

Forum

Opinie o simlock48.pl

Pokaż wszystkie komentarze

Visit our channel

More videos

Array ( [0] => Array ( [name] => Jak odblokować Gtran [times] => 1 ) [1] => Array ( [name] => Jak odblokować Sidekick [times] => 1 ) [2] => Array ( [name] => Jak odblokować Messagephone [times] => 1 ) [3] => Array ( [name] => Jak wpisać kod do Sharp [times] => 1 ) [4] => Array ( [name] => usuń simlocka i-mate [times] => 2 ) [5] => Array ( [name] => Simlock Sony Xperia z UK [times] => 1 ) [6] => Array ( [name] => Jak wpisać kod do Toshiba [times] => 1 ) [7] => Array ( [name] => Zdejmij simlocka Siemens [times] => 1 ) [8] => Array ( [name] => Usuń simlocka Micromax [times] => 1 ) [9] => Array ( [name] => zdejmij simlocka Orange marki Zt [times] => 1 ) ) 1

Simlock Huawei Y3 II

(0.0/5 - głosów: 0)

Cena: 135,00 zł

Simlock Huawei Y3 II - trwałe zdejmowanie, odblokowanie, ściąganie oraz usuwanie blokady simlock z każdej, dowolnej światowej sieci za pomocą kodu odblokowującego.  

Usuń simlocka z telefonu Huawei Y3 II za pomocą kodu, który odblokuje twój telefon.

Wygodnie! Bo Zdalnie i bez wychodzenia z domu. Łatwo! Bo otrzymasz prostą instrukcję. Szybko! Bo tak jest tylko u Nas. Trwale! Bo na stałe, czyli raz na zawsze. Zrób to już Teraz! Nie zwlekaj i używaj każdej, dowolnej karty sim.

Oferujemy Państwu zdalne, bezinwazyjne i najbezpieczniejsze zdjęcie, czyli pozbycie się blokady Simlock z telefonu Huawei Y3 II pokazanego na zdjęciu obok.

Pozbądź się simlocka jeszcze dziś bez wychodzenia z domu, gdzie cała procedura zdalna potrwa od 1 do 12 godzin i będziesz w stanie używać każdej karty sim oraz obniżysz koszty połączeń.

Uwolnij swój telefon i korzystaj z takiego operatora sieci komórkowej z jakiej zechcesz.

U nas otrzymasz mailem kod odblokowujący dla Huawei Y3 II oraz czytelną instrukcję wraz ze wsparciem na Gadu Gadu, Skype.  

Odblokuj simlocka z telefonu Huawei Y3 II z każdej sieci jeszcze dziś i korzystaj z usług dowolnego operatora sieci komórkowej!!! 

Więcej szczegółów

Usuwanie i ściąganie simlocka z telefonu Huawei Y3 II  jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Strona simlock48.pl ułatwia zdejmowanie simlocka z telefonu Huawei Y3 II.

Odblokuj simlocka z telefonu Huawei Y3 II jeszcze dziś!

Zdejmujemy simlocka kodem z telefonu Huawei Y3 II na podstawie numeru Imei.

Cała procedura odbywa się zdalnie i polega na wpisaniu kodu odblokowującego do telefonu Huawei Y3 II.

Proces odblokowania odbywa się zdalnie i nie trzeba do nas wysyłać telefonu.

Usuń simlocka kodem z Huawei Y3 II i uwolnij swój telefon.  


Najczęściej zadawane pytania:

 

Z jakiej sieci można odblokować telefon Huawei?

Odblokowanie kodem dotyczy każdej, dowolnej, niewiadomej światowej sieci z jakiej pochodzi telefon Huawei. Sieć oraz kraj na jaki założony jest simlock nie ma w ogóle znaczenia aby wykonać to zlecenie.

 

Co trzeba nam podać aby wykonać zlecenie?

Przed złożeniem i opłaceniem zamówienia proszę dokładnie sprawdzić czy telefon ma simlocka oraz czy jest miejsce na wprowadzenie kodu z nieakceptowaną kartą sim, gdyż za wysłany kod nie wykonujemy zwrotów. Zwroty są wykonywane tylko i wyłacznie wtedy gdy nie będziemy w stanie znaleźć kodu w bazie.

Do wygenerowania kodu dla Huawei Y3 II potrzebny jest (tak jak na rysunku poniżej):  

- Numer Imei, który odczytasz wpisując w telefonie *#06#Ile czasu potrwa realizacja usługi, czyli oczekiwania na kod dla Huawei Y3 II?

Okres oczekiwania na kod wynosi od 1 do 12 godzin od chwili otrzymania wpłaty lub screena, potwierdzenia zleconej wpłaty.


Co otrzymasz?

Na maila zarejestrowanego w sklepie simlock48.pl otrzymasz czytelną instrukcję oraz kod NCK na odblokowanie simlocka:  

SIM network unlock PIN - Kod na odblokowanie sieci.

W tej usłudze nie podajemy kodu na reset licznika.

Proszę upewnić się, że telefon nie ma zablokowanego licznika prób.


Jak wpisać kod usuwający simlocka dla Huawei Y3 II?

Wkładamy do telefonu Huawei Y3 II kartę nieakceptowaną, czyli taką kartę sim jaką chcemy używać. Uruchamiamy telefon i wpisujemy PIN karty jeżeli posiada taki założony. Następnie pojawi się okienko do wpisania kodu sieci lub też pinu sieci, gdzie należy wpisać kod otrzymany od simlock48.pl i zatwierdzamy ok. Telefon zostanie odblokowany na zawsze i można już używać każdej karty sim.


Czy usuwając simlocka kodem z telefonu Huawei Y3 II tracę gwarancję?

Usuwając simlocka kodem nie tracisz gwarancji, gdyż nie ma ingerencji  w oprogramowanie telefonu oraz żadnych śladów świadczących o tym,  że telefon był odblokowany.  Usuwając simlocka kodem z telefonu lub modemu nie tracisz gwarancji. Każdy telefon, który jest wyprodukowany przez producenta jest fabrycznie bez simlocka, czyli nie posiada simlocka. Każdy Operator zakłada blokadę simlock po to aby abonent mógł korzystać tylko i wyłącznie z danej sieci. Gwarancja jest zawsze producenta, a nie Operatora. Gdy telefon jest oddawany do naprawy to wędruje on do Producenta, czyli do serwisu za pośrednictwem Operatora. Usuwając simlocka kodem w sposób jaki my to wykonujemy nie tracisz gwarancji i jest to sposób przewidziany przez producenta.


Czy usunięcie simlocka kodem z telefonu Huawei Y3 II jest bezpieczne?

Odblokowanie simlocka z telefonu jest najbezpieczniejszą formą usunięcia simlocka. Nie ma żadnej ingerencji w oprogramowanie telefonu. Zdjęcie simlocka kodem jest bardzo proste i można to wykonać samodzielnie w domu bez potrzeby udawania się do serwisu. Simlock jest usuwany trwale i na zawsze. Nigdy więcej kodu na usunięcie simlocka nie będzie trzeba wpisywać nawet po aktualizacji oprogramowania, simlock nigdy już nie wróci. Usunięcie simlocka z telefonu Huawei Y3 II jest trwałe, a simlock już  nigdy nie wróci nawet po aktualizacji oprogramowania w telefonie.  


Jakie korzyści są związane z usunięciem simlocka z telefonu Huawei Y3 II?

Usuwając simlocka z telefonu lub modemu za pomocą kodu pozwoli Ci na używanie każdej dowolnej karty sim. Wyjeżdżając za granicę będziesz mógł/a używać dowolnej katy sim. Drugą korzyścią są też koszty połączeń, które można ograniczyć, gdyż będzie można korzystać z każdej karty sim i dowolnego operatora.


Nasz Serwis czynny jest codziennie, również w Niedziele i Święta,  24 godziny na dobę w związku z czym Usługę można zamówić w dowolnym czasie. 

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

PayPal

Forum
Array ( [0] => Array ( [name] => usuń simlocka Motorola T-Mobile [times] => 1 ) [1] => Array ( [name] => odblokuj [times] => 1 ) [2] => Array ( [name] => Zdejmij simlocka z MOJO [times] => 1 ) [3] => Array ( [name] => jak wpisać kod do Samsung Vodafone UK [times] => 1 ) [4] => Array ( [name] => usuń simlocka modem Alcatel [times] => 2 ) [5] => Array ( [name] => Zdejmij simlocka z T-mobile [times] => 1 ) [6] => Array ( [name] => Zdejmij simlocka z Toshiba [times] => 1 ) [7] => Array ( [name] => Zdejmij simlocka z Gtran [times] => 1 ) [8] => Array ( [name] => Odblokuj Nokia [times] => 2 ) [9] => Array ( [name] => Zdejmij simlocka Sony Xperia z każdej dowolnej amerykańskiej sieci [times] => 1 ) ) 1