Translate website

Forum

Opinie o simlock48.pl

  • Autor: Wojciech B.
    2018-08-01
    Sprawnie i solidnie kaganca brak na telefonie i w końcu wolny polecam...
  • Autor: Mariusz Kisiel
    2018-05-16
    Jestem mile zaskoczony szybkością realizacji zamówienia. 15min od wysłania...
Pokaż wszystkie komentarze

Visit our channel

More videos

Array ( [0] => Array ( [name] => Ściągnij simlocka LG z Plus Polska [times] => 1 ) [1] => Array ( [name] => usuń simlocka z Samsung Orange P [times] => 1 ) [2] => Array ( [name] => odblokuj Samsung O2 UK [times] => 1 ) [3] => Array ( [name] => Zdejmij simlocka Sony Xperia z Orange EE UK [times] => 1 ) [4] => Array ( [name] => Jak wpisać kod do Dell [times] => 2 ) [5] => Array ( [name] => Jak wpisać kod do modem Alcatel [times] => 2 ) [6] => Array ( [name] => Odblokuj simlocka Sony Xperia z każdej dowolnej irlandzkiej sieci [times] => 1 ) [7] => Array ( [name] => Odblokuj modem Huawei [times] => 1 ) [8] => Array ( [name] => Usuń simlocka Vitel [times] => 1 ) [9] => Array ( [name] => Jak wpisać kod do Sony Xperia z każdej dowolnej belgijskiej sieci [times] => 1 ) ) 1

Simlock Alcatel 1035

(5.0/5 - głos: 1)

Simlock Alcatel 1035 , 5.0 out of 5 based on 1 ratings

Cena: 18,00 zł

Simlock Alcatel 1035 z każdej, dowolnej sieci - trwałe zdejmowanie, odblokowanie, ściąganie oraz usuwanie blokady simlock za pomocą kodu odblokowującego, czyli kodu Producenta.  

Usuń simlocka z telefonu Alcatel 1035 za pomocą kodu odblokowującego bez potrzeby wysyłki oraz tracenia czasu w serwisach, które będą trzymać telefon kilka dni.

Oferujemy Państwu zdalne, bezinwazyjne i najbezpieczniejsze zdjęcie, czyli pozbycie się blokady Simlock z telefonu Alcatel 1035 pokazanego na zdjęciu obok. Pozbądź się simlocka jeszcze dziś bez wychodzenia z domu, gdzie cała procedura zdalna potrwa od 10 minut do 12 godzin i będziesz w stanie używać każdej karty sim oraz obniżysz koszty połączeń. Uwolnij swój telefon i korzystaj z takiego operatora sieci komórkowej z jakiej zechcesz. U nas otrzymasz mailem kod producenta dla Alcatel 1035 oraz czytelną instrukcję wraz ze wsparciem na Gadu Gadu, Skype.  

Odblokuj simlocka z telefonu Alcatel 1035 z dowolnej sieci jeszcze dziś i korzystaj z usług dowolnego operatora sieci komórkowej!!! 

Więcej szczegółów

Usuwanie i ściąganie simlocka z telefonu Alcatel 1035 jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Strona simlock48.pl ułatwia zdejmowanie simlocka z telefonu Alcatel 1035 .

Odblokuj simlocka z telefonu Alcatel 1035 jeszcze dziś!  

Zdejmujemy simlocka kodem z telefonu Alcatel 1035 na podstawie numeru Imei oraz Provider id. Cała procedura odbywa się zdalnie i polega na wpisaniu kodu odblokowującego do telefonu Alcatel 1035 .

Obsługiwane są wszystkie sieci na świecie. Proces odblokowania odbywa się zdalnie i nie trzeba do nas wysyłać telefonu.

Usuń simlocka kodem z Alcatel 1035 i uwolnij swój telefon. 

 

Najczęściej zadawane pytania:

Dlaczego warto u nas zlecić zamówienie na kod zdejmujący simlocka z telefonu Alcatel 1035?

Cena jaką proponujemy jest bardzo niska w stosunku do zdjęcia simlocka w salonie, punkcie zdejmującym simlocki lub w komisie. Tylko u nas jest możliwość negocjacji cen przy użyciu Negocjatora cen prezentowanego powyżej. Czas oczekiwania również jest bardzo dobry oraz szybki (dla przykładu w salonie Orange w Polsce na taki kod trzeba czekać nawet 2 tygodnie, tak pisali do nas nasi klienci). Na stronie znajdują się opinie wystawione przez naszych Klientów pod tym adresem:

http://simlock48.pl/modules/blockcomments/comments.php

Mamy nadzieję, że opinie jakie są u nas wystawione przekonają Państwa do składania u nas zleceń na simlocki. Jeżeli są jakieś pytania prosimy o kontakt.

Co będzie nam potrzebne do złożenia zlecenia na stronie simlock48.pl?

Do wygenerowania kodu dla Alcatel 1035 potrzebne są:  
- Numer Imei, który odczytasz wpisując w telefonie *#06# oraz

- Provider id z naklejki pod bateriąw telefonie lub z pudełka.


Jak wpisać kod na simlocka do telefonu Alcatel 1035?

Aby wpisać kod do telefonu Alcatel 1035 należy:

Wkładamy do telefonu Alcatel 1035 nieakceptowaną kartę sim, czyli taką kartę, która nie jest akceptowana przez telefon. Włączamy telefon. Po jego uruchomieniu pojawić się powinno miejsce do wpisania kodu. Wpisz w tym miejscu kod odblokowujący otrzymany od simlock48.pl i wciśnij OK.Telefon zostanie odblokowany na zawsze i można już używać dowolnej karty sim. 

Jeżeli w telefonie nie ma miejsca na wpisanie kodu lub pojawia się komunikat "ostateczna próba została już dokonana" to proszę nie składać u nas zamówienia.Ile czasu potrwa realizacja usługi, czyli oczekiwania na kod dla Alcatel 1035 ?

Okres oczekiwania na zestaw kodów wynosi od 10 minut do 12 godzin od chwili otrzymania wpłaty oraz danych potrzebnych do wykonania zlecenia (imei oraz provider id).  

Co otrzymasz?

Na maila zarejestrowanego w sklepie simlock48.pl otrzymasz :

- Czytelną instrukcję,

- NCK, czyli kod producenta na odblokowanie simlocka bezpośrednio z bazy Alcatel.  

Czy usuwając simlocka kodem z telefonu Alcatel 1035 tracę gwarancję?

Usuwając simlocka kodem nie tracisz gwarancji, gdyż nie ma ingerencji  w oprogramowanie telefonu oraz żadnych śladów świadczących o tym,  że telefon był odblokowany.  Usuwając simlocka kodem z telefonu lub modemu nie tracisz gwarancji. Każdy telefon, który jest wyprodukowany przez producenta jest fabrycznie bez simlocka, czyli nie posiada simlocka. Każdy Operator zakłada blokadę simlock po to aby abonent mógł korzystać tylko i wyłącznie z danej sieci. Gwarancja jest zawsze producenta, a nie Operatora. Gdy telefon jest oddawany do naprawy to wędruje on do Producenta, czyli do serwisu za pośrednictwem Operatora. Usuwając simlocka kodem w sposób jaki my to wykonujemy nie tracisz gwarancji i jest to sposób przewidziany przez producenta.  

Czy usunięcie simlocka kodem z telefonu Alcatel 1035 jest bezpieczne?

Odblokowanie simlocka z telefonu jest najbezpieczniejszą formą usunięcia simlocka. Nie ma żadnej ingerencji w oprogramowanie telefonu. Zdjęcie simlocka kodem jest bardzo proste i można to wykonać samodzielnie w domu bez potrzeby udawania się do serwisu. Simlock jest usuwany trwale i na zawsze. Nigdy więcej kodu na usunięcie simlocka nie będzie trzeba wpisywać nawet po aktualizacji oprogramowania, simlock nigdy już nie wróci. Usunięcie simlocka z telefonu Alcatel 1035 jest trwałe, a simlock już  nigdy nie wróci nawet po aktualizacji oprogramowania w telefonie.  

Jakie korzyści są związane z usunięciem simlocka z telefonu Alcatel 1035 ?

Usuwając simlocka z telefonu lub modemu za pomocą kodu pozwoli Ci na używanie każdej dowolnej karty sim. Wyjeżdżając za granicę będziesz mógł/a używać dowolnej katy sim. Drugą korzyścią są też koszty połączeń, które można ograniczyć, gdyż będzie można korzystać z każdej karty sim i dowolnego operatora.  


Nasz Serwis czynny jest codziennie, również w Niedziele i Święta,  24 godziny na dobę w związku z czym Usługę można zamówić w dowolnym czasie.  

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

PayPal

Forum
Array ( [0] => Array ( [name] => Usuń simlocka T-Mobile [times] => 1 ) [1] => Array ( [name] => simlock Samsung 3 Three Irlandia [times] => 1 ) [2] => Array ( [name] => Usuń simlocka Sony Xperia z każdej dowolnej angielskiej sieci [times] => 1 ) [3] => Array ( [name] => ściągnij simlocka Nokia [times] => 1 ) [4] => Array ( [name] => jak odblokować Samsung Vodafone Irlandia [times] => 1 ) [5] => Array ( [name] => usuń simlocka modem Huawei [times] => 5 ) [6] => Array ( [name] => Odblokuj Iphone O2 UK [times] => 1 ) [7] => Array ( [name] => simlock Microsoft Lumia [times] => 1 ) [8] => Array ( [name] => Zdejmij simlocka O2 [times] => 1 ) [9] => Array ( [name] => usuń simlocka telefonów marki T- [times] => 1 ) ) 1