Translate website

Forum

Opinie o simlock48.pl

Pokaż wszystkie komentarze

Visit our channel

More videos

Array ( [0] => Array ( [name] => odblokuj Iphone z sieci Vodafone Wielka Brytania [times] => 1 ) [1] => Array ( [name] => Jak wpisać kod do telefonów mark [times] => 1 ) [2] => Array ( [name] => Odblokuj Lg baza specjalna [times] => 1 ) [3] => Array ( [name] => Jak odblokować Sony Xperia z każdej dowolnej belgijskiej sieci [times] => 1 ) [4] => Array ( [name] => zdejmij [times] => 1 ) [5] => Array ( [name] => Jak odblokować Sony Xperia z Orange EE UK [times] => 1 ) [6] => Array ( [name] => Jak odblokować Amoi [times] => 2 ) [7] => Array ( [name] => Jak wpisać kod do modem Alcatel [times] => 2 ) [8] => Array ( [name] => Usuń simlocka z LG [times] => 1 ) [9] => Array ( [name] => odblokuj simlocka Iphone Orange [times] => 1 ) ) 1

Simlock Alcatel One Touch 6050y

(0.0/5 - głosów: 0)

Cena: 18,00 zł

Simlock Alcatel One Touch 6050y z każdej, dowolnej sieci - trwałe zdejmowanie, odblokowanie, ściąganie oraz usuwanie blokady simlock za pomocą kodu odblokowującego, czyli kodu Producenta.  

Usuń simlocka z telefonu Alcatel One Touch 6050y za pomocą kodu odblokowującego bez potrzeby wysyłki oraz tracenia czasu w serwisach, które będą trzymać telefon kilka dni.

Oferujemy Państwu zdalne, bezinwazyjne i najbezpieczniejsze zdjęcie, czyli pozbycie się blokady Simlock z telefonu Alcatel One Touch 6050y pokazanego na zdjęciu obok. Pozbądź się simlocka jeszcze dziś bez wychodzenia z domu, gdzie cała procedura zdalna potrwa od 10 minut do 12 godzin i będziesz w stanie używać każdej karty sim oraz obniżysz koszty połączeń. Uwolnij swój telefon i korzystaj z takiego operatora sieci komórkowej z jakiej zechcesz. U nas otrzymasz mailem kod producenta dla Alcatel One Touch 6050y oraz czytelną instrukcję wraz ze wsparciem na Gadu Gadu, Skype.  

Odblokuj simlocka z telefonu Alcatel One Touch 6050y z dowolnej sieci jeszcze dziś i korzystaj z usług dowolnego operatora sieci komórkowej!!! 

Więcej szczegółów

Usuwanie i ściąganie simlocka z telefonu Alcatel One Touch 6050y jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Strona simlock48.pl ułatwia zdejmowanie simlocka z telefonu Alcatel One Touch 6050y .

Odblokuj simlocka z telefonu Alcatel One Touch 6050y jeszcze dziś!  

Zdejmujemy simlocka kodem z telefonu Alcatel One Touch 6050y na podstawie numeru Imei oraz Provider id. Cała procedura odbywa się zdalnie i polega na wpisaniu kodu odblokowującego do telefonu Alcatel One Touch 6050y .

Obsługiwane są wszystkie sieci na świecie. Proces odblokowania odbywa się zdalnie i nie trzeba do nas wysyłać telefonu.

Usuń simlocka kodem z Alcatel One Touch 6050y i uwolnij swój telefon. 

 

Najczęściej zadawane pytania:

Co będzie nam potrzebne do złożenia zlecenia na stronie simlock48.pl?

Do wygenerowania kodu dla Alcatel One Touch 6050y potrzebne są:  
- Numer Imei, który odczytasz wpisując w telefonie *#06# oraz

- Provider id z naklejki pod bateriąw telefonie lub z pudełka.


Jak wpisać kod na simlocka do telefonu Alcatel One Touch 6050y?

Aby wpisać kod do telefonu Alcatel One Touch 6050y należy:

Wkładamy do telefonu Alcatel One Touch 6050y nieakceptowaną kartę sim, czyli taką kartę, która nie jest akceptowana przez telefon. Włączamy telefon. Po jego uruchomieniu pojawić się powinno miejsce do wpisania kodu. Wpisz w tym miejscu kod odblokowujący otrzymany od simlock48.pl i wciśnij OK.Telefon zostanie odblokowany na zawsze i można już używać dowolnej karty sim. Jeżeli w telefonie nie ma miejsca na wpisanie kodu to proszę nie składać zamówienia.Ile czasu potrwa realizacja usługi, czyli oczekiwania na kod dla Alcatel One Touch 6050y ?

Okres oczekiwania na zestaw kodów wynosi od 10 minut do 12 godzin od chwili otrzymania wpłaty oraz danych potrzebnych do wykonania zlecenia (imei oraz provider id).  

Co otrzymasz?

Na maila zarejestrowanego w sklepie simlock48.pl otrzymasz :

- Czytelną instrukcję,

- NCK, czyli kod producenta na odblokowanie simlocka bezpośrednio z bazy Alcatel.  

Czy usuwając simlocka kodem z telefonu Alcatel One Touch 6050y tracę gwarancję?

Usuwając simlocka kodem nie tracisz gwarancji, gdyż nie ma ingerencji  w oprogramowanie telefonu oraz żadnych śladów świadczących o tym,  że telefon był odblokowany.  Usuwając simlocka kodem z telefonu lub modemu nie tracisz gwarancji. Każdy telefon, który jest wyprodukowany przez producenta jest fabrycznie bez simlocka, czyli nie posiada simlocka. Każdy Operator zakłada blokadę simlock po to aby abonent mógł korzystać tylko i wyłącznie z danej sieci. Gwarancja jest zawsze producenta, a nie Operatora. Gdy telefon jest oddawany do naprawy to wędruje on do Producenta, czyli do serwisu za pośrednictwem Operatora. Usuwając simlocka kodem w sposób jaki my to wykonujemy nie tracisz gwarancji i jest to sposób przewidziany przez producenta.  

Czy usunięcie simlocka kodem z telefonu Alcatel One Touch 6050y jest bezpieczne?

Odblokowanie simlocka z telefonu jest najbezpieczniejszą formą usunięcia simlocka. Nie ma żadnej ingerencji w oprogramowanie telefonu. Zdjęcie simlocka kodem jest bardzo proste i można to wykonać samodzielnie w domu bez potrzeby udawania się do serwisu. Simlock jest usuwany trwale i na zawsze. Nigdy więcej kodu na usunięcie simlocka nie będzie trzeba wpisywać nawet po aktualizacji oprogramowania, simlock nigdy już nie wróci. Usunięcie simlocka z telefonu Alcatel One Touch 6050y jest trwałe, a simlock już  nigdy nie wróci nawet po aktualizacji oprogramowania w telefonie.  

Jakie korzyści są związane z usunięciem simlocka z telefonu Alcatel One Touch 6050y ?

Usuwając simlocka z telefonu lub modemu za pomocą kodu pozwoli Ci na używanie każdej dowolnej karty sim. Wyjeżdżając za granicę będziesz mógł/a używać dowolnej katy sim. Drugą korzyścią są też koszty połączeń, które można ograniczyć, gdyż będzie można korzystać z każdej karty sim i dowolnego operatora.  


Nasz Serwis czynny jest codziennie, również w Niedziele i Święta,  24 godziny na dobę w związku z czym Usługę można zamówić w dowolnym czasie.  

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

PayPal

Forum
Array ( [0] => Array ( [name] => zdejmij simlocka modem Alcatel [times] => 2 ) [1] => Array ( [name] => Usuń simlocka Sony Xperia z każdej dowolnej holenderskiej sieci [times] => 1 ) [2] => Array ( [name] => usuń simlocka telefonów marki Vo [times] => 1 ) [3] => Array ( [name] => Simlock LG z Play Polska [times] => 1 ) [4] => Array ( [name] => Jak wpisać kod do Panasonic [times] => 1 ) [5] => Array ( [name] => Jak wpisać kod do Pantech [times] => 2 ) [6] => Array ( [name] => Jak odblokować Sony Xperia z każdej dowolnej angielskiej sieci [times] => 1 ) [7] => Array ( [name] => Usuń simlocka z Nokia EE Orange UK [times] => 1 ) [8] => Array ( [name] => Jak wpisać kod do Nokia Vodafone UK [times] => 1 ) [9] => Array ( [name] => Zdejmij simlocka Amoi [times] => 1 ) ) 1