Translate website

Forum

Opinie o simlock48.pl

  • Autor: Sebastian Pierwszy
    2018-03-02
    Szybko i profesjonalnie. Serdecznie polecam
  • Autor: Anna Jaskólska
    2018-03-02
    Tanio szybko solidnie i skuteczne pozbycie się simlocka Orange Polska
Pokaż wszystkie komentarze

Visit our channel

More videos

Array ( [0] => Array ( [name] => jak odblokować Samsung Orange Po [times] => 1 ) [1] => Array ( [name] => Usuń simlocka z Amoi [times] => 2 ) [2] => Array ( [name] => Usuń simlocka z Avvio [times] => 1 ) [3] => Array ( [name] => usuń simlocka Iphone [times] => 2 ) [4] => Array ( [name] => Jak odblokować LG z Play Polska [times] => 1 ) [5] => Array ( [name] => Odblokuj Chibo [times] => 2 ) [6] => Array ( [name] => Jak wpisać kod do Nokia [times] => 2 ) [7] => Array ( [name] => zdejmij simlocka Lenovo [times] => 3 ) [8] => Array ( [name] => Usuń simlocka Sony Xperia z każdej dowolnej amerykańskiej sieci [times] => 1 ) [9] => Array ( [name] => Zdejmij simlocka T-Mobile [times] => 1 ) ) 1

Simlock Alcatel One Touch Pixi 4

(5.0/5 - głos: 1)

Simlock Alcatel One Touch Pixi 4 , 5.0 out of 5 based on 1 ratings

Cena: 18,00 zł

Simlock Alcatel One Touch Pixi 4 z każdej, dowolnej sieci - trwałe zdejmowanie, odblokowanie, ściąganie oraz usuwanie blokady simlock za pomocą kodu odblokowującego, czyli kodu Producenta.  

Usuń simlocka z telefonu Alcatel One Touch Pixi 4 za pomocą kodu odblokowującego bez potrzeby wysyłki oraz tracenia czasu w serwisach, które będą trzymać telefon kilka dni.

Oferujemy Państwu zdalne, bezinwazyjne i najbezpieczniejsze zdjęcie, czyli pozbycie się blokady Simlock z telefonu Alcatel One Touch Pixi 4 pokazanego na zdjęciu obok. Pozbądź się simlocka jeszcze dziś bez wychodzenia z domu, gdzie cała procedura zdalna potrwa od 10 minut do 12 godzin i będziesz w stanie używać każdej karty sim oraz obniżysz koszty połączeń. Uwolnij swój telefon i korzystaj z takiego operatora sieci komórkowej z jakiej zechcesz. U nas otrzymasz mailem kod producenta dla Alcatel One Touch Pixi 4 oraz czytelną instrukcję wraz ze wsparciem na Gadu Gadu, Skype.  

Odblokuj simlocka z telefonu Alcatel One Touch Pixi 4 z dowolnej sieci jeszcze dziś i korzystaj z usług dowolnego operatora sieci komórkowej!!! 

Więcej szczegółów

Usuwanie i ściąganie simlocka z telefonu Alcatel One Touch Pixi 4 jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Strona simlock48.pl ułatwia zdejmowanie simlocka z telefonu Alcatel One Touch Pixi 4 .

Odblokuj simlocka z telefonu Alcatel One Touch Pixi 4 jeszcze dziś!  

Zdejmujemy simlocka kodem z telefonu Alcatel One Touch Pixi 4 na podstawie numeru Imei oraz Provider id. Cała procedura odbywa się zdalnie i polega na wpisaniu kodu odblokowującego do telefonu Alcatel One Touch Pixi 4 .

Obsługiwane są wszystkie sieci na świecie. Proces odblokowania odbywa się zdalnie i nie trzeba do nas wysyłać telefonu.

Usuń simlocka kodem z Alcatel One Touch Pixi 4 i uwolnij swój telefon. 

 

Najczęściej zadawane pytania:

Dlaczego warto u nas zlecić zamówienie na kod zdejmujący simlocka z telefonu Alcatel One Touch Pixi 4?

Cena jaką proponujemy jest bardzo niska w stosunku do zdjęcia simlocka w salonie, punkcie zdejmującym simlocki lub w komisie. Tylko u nas jest możliwość negocjacji cen przy użyciu Negocjatora cen prezentowanego powyżej. Czas oczekiwania również jest bardzo dobry oraz szybki (dla przykładu w salonie Orange w Polsce na taki kod trzeba czekać nawet 2 tygodnie, tak pisali do nas nasi klienci). Na stronie znajdują się opinie wystawione przez naszych Klientów pod tym adresem:

http://simlock48.pl/modules/blockcomments/comments.php

Mamy nadzieję, że opinie jakie są u nas wystawione przekonają Państwa do składania u nas zleceń na simlocki. Jeżeli są jakieś pytania prosimy o kontakt.

Co będzie nam potrzebne do złożenia zlecenia na stronie simlock48.pl?

Do wygenerowania kodu dla Alcatel One Touch Pixi 4 potrzebne są:  
- Numer Imei, który odczytasz wpisując w telefonie *#06# oraz

- Provider id z naklejki pod bateriąw telefonie lub z pudełka.


Jak wpisać kod na simlocka do telefonu Alcatel One Touch Pixi 4?

Aby wpisać kod do telefonu Alcatel One Touch Pixi 4 należy:

Wkładamy do telefonu Alcatel One Touch Pixi 4 nieakceptowaną kartę sim, czyli taką kartę, która nie jest akceptowana przez telefon. Włączamy telefon. Po jego uruchomieniu pojawić się powinno miejsce do wpisania kodu. Wpisz w tym miejscu kod odblokowujący otrzymany od simlock48.pl i wciśnij OK.Telefon zostanie odblokowany na zawsze i można już używać dowolnej karty sim. 

Jeżeli w telefonie nie ma miejsca na wpisanie kodu lub pojawia się komunikat "ostateczna próba została już dokonana" to proszę nie składać u nas zamówienia.Ile czasu potrwa realizacja usługi, czyli oczekiwania na kod dla Alcatel One Touch Pixi 4 ?

Okres oczekiwania na zestaw kodów wynosi od 10 minut do 12 godzin od chwili otrzymania wpłaty oraz danych potrzebnych do wykonania zlecenia (imei oraz provider id).  

Co otrzymasz?

Na maila zarejestrowanego w sklepie simlock48.pl otrzymasz :

- Czytelną instrukcję,

- NCK, czyli kod producenta na odblokowanie simlocka bezpośrednio z bazy Alcatel.  

Czy usuwając simlocka kodem z telefonu Alcatel One Touch Pixi 4 tracę gwarancję?

Usuwając simlocka kodem nie tracisz gwarancji, gdyż nie ma ingerencji  w oprogramowanie telefonu oraz żadnych śladów świadczących o tym,  że telefon był odblokowany.  Usuwając simlocka kodem z telefonu lub modemu nie tracisz gwarancji. Każdy telefon, który jest wyprodukowany przez producenta jest fabrycznie bez simlocka, czyli nie posiada simlocka. Każdy Operator zakłada blokadę simlock po to aby abonent mógł korzystać tylko i wyłącznie z danej sieci. Gwarancja jest zawsze producenta, a nie Operatora. Gdy telefon jest oddawany do naprawy to wędruje on do Producenta, czyli do serwisu za pośrednictwem Operatora. Usuwając simlocka kodem w sposób jaki my to wykonujemy nie tracisz gwarancji i jest to sposób przewidziany przez producenta.  

Czy usunięcie simlocka kodem z telefonu Alcatel One Touch Pixi 4 jest bezpieczne?

Odblokowanie simlocka z telefonu jest najbezpieczniejszą formą usunięcia simlocka. Nie ma żadnej ingerencji w oprogramowanie telefonu. Zdjęcie simlocka kodem jest bardzo proste i można to wykonać samodzielnie w domu bez potrzeby udawania się do serwisu. Simlock jest usuwany trwale i na zawsze. Nigdy więcej kodu na usunięcie simlocka nie będzie trzeba wpisywać nawet po aktualizacji oprogramowania, simlock nigdy już nie wróci. Usunięcie simlocka z telefonu Alcatel One Touch Pixi 4 jest trwałe, a simlock już  nigdy nie wróci nawet po aktualizacji oprogramowania w telefonie.  

Jakie korzyści są związane z usunięciem simlocka z telefonu Alcatel One Touch Pixi 4 ?

Usuwając simlocka z telefonu lub modemu za pomocą kodu pozwoli Ci na używanie każdej dowolnej karty sim. Wyjeżdżając za granicę będziesz mógł/a używać dowolnej katy sim. Drugą korzyścią są też koszty połączeń, które można ograniczyć, gdyż będzie można korzystać z każdej karty sim i dowolnego operatora.  


Nasz Serwis czynny jest codziennie, również w Niedziele i Święta,  24 godziny na dobę w związku z czym Usługę można zamówić w dowolnym czasie.  

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

PayPal

Forum
Array ( [0] => Array ( [name] => Jak wpisać kod do O2 marki Htc [times] => 2 ) [1] => Array ( [name] => Odblokuj Hp [times] => 2 ) [2] => Array ( [name] => Simlock NOKIA Jak odblokować NOKIA [times] => 1 ) [3] => Array ( [name] => odblokuj simlocka z modemów mark [times] => 1 ) [4] => Array ( [name] => sprawdź iphone [times] => 1 ) [5] => Array ( [name] => odblokuj simlocka Samsung [times] => 1 ) [6] => Array ( [name] => Usuń simlocka z ORANGE [times] => 1 ) [7] => Array ( [name] => Jak odblokować HP [times] => 1 ) [8] => Array ( [name] => jak wpisać kod do Samsung Meteor Irlandia [times] => 1 ) [9] => Array ( [name] => Zdejmij simlocka Sony Xperia z każdej dowolnej niemieckiej sieci [times] => 1 ) ) 1