Translate website

Forum

Opinie o simlock48.pl

  • Autor: Mariusz Zielonka
    2020-10-17
    Błyskawicznie mimo soboty wieczorem. Dodatkowo miła korespondencja i porady....
  • Autor: Patryk Leks
    2020-09-10
    Bardzo szybko i bezproblemowo przeprowadzona tranzakcja kod działał w...
Pokaż wszystkie komentarze

Visit our channel

More videos

Array ( [0] => Array ( [name] => jak odblokować Samsung Vodafone UK [times] => 1 ) [1] => Array ( [name] => ściągnij simlocka Zte [times] => 6 ) [2] => Array ( [name] => Usuń simlocka Sony Xperia z O2 UK [times] => 1 ) [3] => Array ( [name] => odblokuj Iphone z sieci 3 Hutchison Wielka Brytania [times] => 1 ) [4] => Array ( [name] => Jak odblokować Chibo [times] => 1 ) [5] => Array ( [name] => odblokuj simlocka Sony Ericsson [times] => 1 ) [6] => Array ( [name] => Simlock Sony Xperia każdej dowolnej duńskiej sieci [times] => 1 ) [7] => Array ( [name] => simlock Samsung Orange Polska [times] => 2 ) [8] => Array ( [name] => Usuń simlocka Alcatel Modem Usb [times] => 1 ) [9] => Array ( [name] => zdejmij simlocka Samsung [times] => 2 ) ) 1

Simlock Huawei P20 Pro

(0.0/5 - głosów: 0)

Cena: 49,00 zł

Simlock Huawei P20 Pro - trwałe zdejmowanie, odblokowanie, ściąganie oraz usuwanie blokady simlock z sieci Vodafone UK Wielka Brytania za pomocą kodu odblokowującego.  

Usuń simlocka z telefonu Huawei P20 Pro za pomocą kodu, który odblokuje twój telefon.

Wygodnie! Bo Zdalnie i bez wychodzenia z domu. Łatwo! Bo otrzymasz prostą instrukcję. Szybko! Bo tak jest tylko u Nas. Trwale! Bo na stałe, czyli raz na zawsze. Zrób to już Teraz! Nie zwlekaj i używaj każdej, dowolnej karty sim.

Oferujemy Państwu zdalne, bezinwazyjne i najbezpieczniejsze zdjęcie, czyli pozbycie się blokady Simlock z telefonu Huawei P20 Pro pokazanego na zdjęciu obok.

Pozbądź się simlocka jeszcze dziś bez wychodzenia z domu, gdzie cała procedura zdalna potrwa do 3 dni roboczych i będziesz w stanie używać każdej karty sim oraz obniżysz koszty połączeń.

Uwolnij swój telefon i korzystaj z takiego operatora sieci komórkowej z jakiej zechcesz.

U nas otrzymasz mailem kod odblokowujący dla Huawei P20 Pro oraz czytelną instrukcję wraz ze wsparciem na Gadu Gadu, Skype.  

Odblokuj simlocka z telefonu Huawei P20 Pro z sieci Vodafone UK Wielka Brytania jeszcze dziś i korzystaj z usług dowolnego operatora sieci komórkowej!!! 

Więcej szczegółów

Usuwanie i ściąganie simlocka z telefonu Huawei P20 Pro jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Strona simlock48.pl ułatwia zdejmowanie simlocka z telefonu Huawei P20 Pro.

Odblokuj simlocka z telefonu Huawei P20 Pro jeszcze dziś!

Zdejmujemy simlocka kodem z telefonu Huawei P20 Pro na podstawie numeru Imei.

Cała procedura odbywa się zdalnie i polega na wpisaniu kodu odblokowującego do telefonu Huawei P20 Pro.

Proces odblokowania odbywa się zdalnie i nie trzeba do nas wysyłać telefonu.

Usuń simlocka kodem z Huawei P20 Pro i uwolnij swój telefon.  


Najczęściej zadawane pytania:

 

Z jakiej sieci można odblokować telefon Huawei?

Odblokowanie kodem dotyczy sieci Vodafone UK Wielka Brytania z jakiej pochodzi telefon Huawei. 

 

Co trzeba nam podać aby wykonać zlecenie?

Przed złożeniem i opłaceniem zamówienia proszę dokładnie sprawdzić czy telefon ma simlocka oraz czy jest miejsce na wprowadzenie kodu z nieakceptowaną kartą sim, gdyż za wysłany kod nie wykonujemy zwrotów. Zwroty są wykonywane tylko i wyłacznie wtedy gdy nie będziemy w stanie znaleźć kodu w bazie.

Do wygenerowania kodu dla Huawei P20 Pro potrzebny jest (tak jak na rysunku poniżej):  

- Numer Imei, który odczytasz wpisując w telefonie *#06#Ile czasu potrwa realizacja usługi, czyli oczekiwania na kod dla Huawei P20 Pro?

Okres oczekiwania na kod wynosi do 3 dni roboczych od chwili otrzymania wpłaty lub screena, potwierdzenia zleconej wpłaty.


Co otrzymasz?

Na maila zarejestrowanego w sklepie simlock48.pl otrzymasz czytelną instrukcję oraz kod NCK na odblokowanie simlocka:  

SIM network unlock PIN - Kod na odblokowanie sieci.

W tej usłudze nie podajemy kodu na reset licznika.

Proszę upewnić się, że telefon nie ma zablokowanego licznika prób.


Jak wpisać kod usuwający simlocka dla Huawei P20 Pro?

Wkładamy do telefonu Huawei P20 Pro kartę nieakceptowaną, czyli taką kartę sim jaką chcemy używać. Uruchamiamy telefon i wpisujemy PIN karty jeżeli posiada taki założony. Następnie pojawi się okienko do wpisania kodu sieci lub też pinu sieci, gdzie należy wpisać kod otrzymany od simlock48.pl i zatwierdzamy ok. Telefon zostanie odblokowany na zawsze i można już używać każdej karty sim.


Czy usuwając simlocka kodem z telefonu Huawei P20 Pro tracę gwarancję?

Usuwając simlocka kodem nie tracisz gwarancji, gdyż nie ma ingerencji  w oprogramowanie telefonu oraz żadnych śladów świadczących o tym,  że telefon był odblokowany.  Usuwając simlocka kodem z telefonu lub modemu nie tracisz gwarancji. Każdy telefon, który jest wyprodukowany przez producenta jest fabrycznie bez simlocka, czyli nie posiada simlocka. Każdy Operator zakłada blokadę simlock po to aby abonent mógł korzystać tylko i wyłącznie z danej sieci. Gwarancja jest zawsze producenta, a nie Operatora. Gdy telefon jest oddawany do naprawy to wędruje on do Producenta, czyli do serwisu za pośrednictwem Operatora. Usuwając simlocka kodem w sposób jaki my to wykonujemy nie tracisz gwarancji i jest to sposób przewidziany przez producenta.


Czy usunięcie simlocka kodem z telefonu Huawei P20 Pro jest bezpieczne?

Odblokowanie simlocka z telefonu jest najbezpieczniejszą formą usunięcia simlocka. Nie ma żadnej ingerencji w oprogramowanie telefonu. Zdjęcie simlocka kodem jest bardzo proste i można to wykonać samodzielnie w domu bez potrzeby udawania się do serwisu. Simlock jest usuwany trwale i na zawsze. Nigdy więcej kodu na usunięcie simlocka nie będzie trzeba wpisywać nawet po aktualizacji oprogramowania, simlock nigdy już nie wróci. Usunięcie simlocka z telefonu Huawei P20 Pro jest trwałe, a simlock już  nigdy nie wróci nawet po aktualizacji oprogramowania w telefonie.  


Jakie korzyści są związane z usunięciem simlocka z telefonu Huawei P20 Pro?

Usuwając simlocka z telefonu lub modemu za pomocą kodu pozwoli Ci na używanie każdej dowolnej karty sim. Wyjeżdżając za granicę będziesz mógł/a używać dowolnej katy sim. Drugą korzyścią są też koszty połączeń, które można ograniczyć, gdyż będzie można korzystać z każdej karty sim i dowolnego operatora.


Nasz Serwis czynny jest codziennie, również w Niedziele i Święta,  24 godziny na dobę w związku z czym Usługę można zamówić w dowolnym czasie. 

Od Tytuł Komentarz
2020-09-10 Patryk L. Simlock Huawei p20 pro Bardzo szybko i bezproblemowo przeprowadzona tranzakcja kod działał w przeciwieństwie do innych firm które nie potrafiły wygenerować zamawianego kodu

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

PayPal

Forum
Array ( [0] => Array ( [name] => Odblokuj simlocka Sony Xperia z każdej dowolnej hiszpańskiej sieci [times] => 1 ) [1] => Array ( [name] => Ściągnij simlocka Sony Xperia z Plus Polska [times] => 1 ) [2] => Array ( [name] => simlock Samsung Orange Polska [times] => 2 ) [3] => Array ( [name] => Zdejmij simlocka Sony Xperia z każdej dowolnej holenderskiej sieci [times] => 1 ) [4] => Array ( [name] => Zdejmij simlocka z Samsung [times] => 1 ) [5] => Array ( [name] => Zdejmij simlocka Sony Xperia z każdej dowolnej portugalskiej sieci [times] => 1 ) [6] => Array ( [name] => odblokuj sony z sieci europejskiej [times] => 1 ) [7] => Array ( [name] => jak wpisać kod do Samsung 3 Hutchison UK [times] => 1 ) [8] => Array ( [name] => Jak wpisać kod do Sony Xperia z każdej dowolnej norweskiej sieci [times] => 1 ) [9] => Array ( [name] => Jak wpisać kod do modem Huawei [times] => 5 ) ) 1